Menu
Sepetin

150 TL ve Üzeri Alışverişinizde Kargo Ücretsiz!

Thomas Mann ve Ailesi - Tilmann Lahme

Thomas Mann ve Ailesi - Tilmann Lahme
Yeni
Thomas Mann ve Ailesi - Tilmann Lahme
  • Stok: Stokta Var
  • Stok Kodu: KBİCAN0364
  • SKU: KDBİCAN0364
  • ISBN: 9789750758409
Görüntüleme: 3
82,00TL

Yayınevi : Can Yayınları 

Yazar : Tilmann Lahme

Çevirmen : Kasım Eğit, Yadigar Eğit

ISBN : 9789750758409

Sayfa : 504

Basım Tarihi : Eylül 2022 1.Baskı


Bir ailenin sekiz ferdi, sekiz farklı bakış açısı. Avrupa edebiyatının en köklü ve sıra dışı ailelerinden biri olan Mann ailesinin hikâyesi hiç bu şekilde anlatılmadı. Thomas Mann’ın devasa gölgesini rakipleri kadar ailesindekiler de hisseder. Her daim yanında olan eşi Katia, onu çocuklarından korur: babası gibi ünlü bir yazar olmak isteyen oğlu Klaus; tutkuyla seven ve tutkuyla nefret eden büyük kızları Erika; mutluluğu ailesinden uzaklarda arayan çekingen Golo; müzisyen olmak isteyen ve ailenin beklentilerine karşı koyan Michael; hayvanlarla konuşmak ve dünyayı kurtarmak isteyen, babasının gözbebeği Elisabeth ve herkesin alay ettiği Monika. Hayatı uçlarda yaşayan, anne babasının servetini yok eden, hepsi Hitler’e düşman olacak çocuklar. Hayat onları nereye savuracak?

Tilmann Lahme’nin belgesel romanı, Mann ailesinin sevgiyle, tarihsel sınavlarla ve ihanetle dolu destansı öyküsünü anlatıyor.

“Elindeki malzemeyi olağanüstü bir şekilde anlatan, ilk bakışta eğlenceli ama aslında son derece hüzünlü bir kitap.” - Süddeutsche Zeitung


Yorum Yap