Menu
Sepetin

150 TL ve Üzeri Alışverişinizde Kargo Ücretsiz!

Evlenmeden Önce - Doğan Cüceloğlu

Evlenmeden Önce - Doğan Cüceloğlu
Yeni
Evlenmeden Önce - Doğan Cüceloğlu
  • Stok: Stokta Var
  • Stok Kodu: KBİKRONİK016
  • SKU: KDBİKRONİK016
  • ISBN: 9786257631600
Görüntüleme: 24
48,00TL

Yayınevi : Kronik Kitap 

Yazar : Doğan Cüceloğlu 

ISBN : 9786257631600

Sayfa : 208

Basım Tarihi : Aralık 2021 1.Baskı 


EVLİLİK BİR ÇİÇEKÇİ DÜKKÂNI GİBİ FARKLI OLANAKLAR SUNAR; ÇİÇEKLERDEN NASIL BİR BUKET OLUŞTURACAĞINIZ SİZE KALMIŞ…

Eşler, evlilik öyküsünün mahrem tanıklarıdır. Evliliğinizde hayatınızın en önemli, en mahrem tanığıyla birlikte olduğunuzun farkında mısınız?

Bu tanıklığın derinlerine inen gücünün farkında olmak olgunluk ister. Olgun eşler, birlikte yaşamak için değil, birbirlerini yaşamak için evlendiklerini bilirler.

Evlilik yolculuğuna başlarken biricik sermaye olan sevgi, küçülüp yok olabilecek ya da büyüyüp gelişebilecek bir şeydir. Hem çok kudretli hem de zarif ve kırılgan… Büyümesi ya da zayıflayıp yok olması eşlerin birbirine nasıl tanıklık yaptığına bağlıdır.

Evlilikte iki farklı öykü bir araya gelir. Sohbet eden, ilişkilerini önemseyip emek ve zaman veren çiftler “bizim öykümüz” dedikleri anlamlı ve mutlu bir öyküyü oluşturmayı başarırlar.

Şimdi evli olabilirsiniz; biricik sermayeniz olan sevgiyi evliliğinizde nasıl geliştirip büyütebileceğinizi biliyor musunuz?

Evlilik olgunluğunuzu geliştirmek ister misiniz?

Yaşanmış evlilik öykülerinin getirdiği deneyimlerle anlamını bulmuş kavramların rehberliğinde aydınlatıcı, zevkli bir yolculuk sizi bekliyor…

Yorum Yap