Menu
Sepetin

150 TL ve Üzeri Alışverişinizde Kargo Ücretsiz!

Bir Ömür Nasıl Yaşanır? - Hayatta Doğru Seçimler İçin Öneriler - İlber Ortaylı

Bir Ömür Nasıl Yaşanır? - Hayatta Doğru Seçimler İçin Öneriler -  İlber Ortaylı
Bir Ömür Nasıl Yaşanır? - Hayatta Doğru Seçimler İçin Öneriler - İlber Ortaylı
  • Stok: Stokta Var
  • Stok Kodu: KBİKRONİK001
  • SKU: KDBİKRONİK001
  • ISBN: 9789752430990
Görüntüleme: 311
42,00TL

Yayınevi : Kronik Kitap 

Yazar : İlber Ortaylı 

ISBN : 9789752430990

Sayfa : 285

Basım Tarihi : Ağustos 2021 33.Baskı 


Kişisel gelişim; mesleki ve sosyal anlamda farklı konumlarda yer alan her insanın tabii olarak fikir sahibi olduğu, ancak bir o kadar da fikre ihtiyaç duyulan bir alan. Bu nedenle söz konusu alanın, modern dünyada geniş bir yer edindiğini söylemek mümkün. Hayatı hakkınca ve nitelikli yaşamaya dair tavsiye alınabilecek kişilere gelindiğinde ise Türkiye’de herkesin aklına gelecek isimlerden birini tahmin etmek zor değil.

Tarihçi, Akademisyen ve Yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, Türkiye’de akademi camiasının yanı sıra çeşitli yayın mecralarında da ilgiyle takip edilen isimler arasında yer alıyor. Engin bilgi birikimi ve hakim üslubuyla adından söz ettiren Ortaylı; bu kez karşımıza yalnızca cevaplarla değil, bir kitap dolusu yanıtı olan şu soruyla çıkıyor: “Bir Ömür Nasıl Yaşanır?”

Ustasından, Doğru Seçimlerle Sağlam Bir Hayat Kurmanın Rehberi

İlk gençlik yıllarından beri bilgiyi ve çalışmayı hayat felsefesi haline getiren Prof. Dr. İlber Ortaylı, Bir Ömür Nasıl Yaşanır? adlı kitabında kendi yaşam tecrübesinden yola çıkarak okurlarına eşsiz bir yaşam rehberi sunuyor. 

Eserinde insan hayatının dönüm noktalarından doğru çalışma metotlarına, meslek seçiminden dil öğrenimine, seyahatten sanata kadar birçok konuda değerli görüşlerini aktaran Ortaylı, kişisel gelişim alanında da okurlarının yolunu aydınlatmaya devam ediyor.

Yorum Yap