Menu
Sepetin

150 TL ve Üzeri Alışverişinizde Kargo Ücretsiz!

Bircan Yıldırım

Bircan Yıldırım, Denizli'de doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Almanya' da tamamladı. Daha sonra İzmir Buca lisesinden mezun olan Bircan Yıldırım, Cumhuriyet Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdi. Mezun olduktan sonra Milli Eğitim Bakanlığında kadrolu felsefe grubu öğretmenliğine atandı. Uzun yıllar öğretmenlik yaptı. 

İçsel yolculuğunun birer basamağı olarak gören Yıldırım yağlı boya çalışması yapmaktadır, zaman zaman yaptığı çalışmaları da sergilemektedir. Kısa metrajlı film çekimleri, fotoğrafçılık kitap okumak ve yazmak en büyük hobilerindendir.

Beynimizin özellikleri, insan psikolojisi ve kuantum felsefesi alanına her zaman özel bir ilgi duymuş, araştırmalarının büyük çoğunluğunu bu alanda sürdürmüştür. Daha fazla bilgiye ulaşabilmek için birçok değişik şehirlerde farklı eğitim ve seminerlere katılan Yıldırım, uzun yıllar nefes, meditasyon teknikleri ile kendisini şifalandırmak amacıyla çalışmıştır. Enerji çalışmalarını büyük bir titizlikle ve sevgiyle her gün kendisine uygulamıştır. İçindeki çocukla kucaklaşmanın verdiği mutluluğun anlatılamayacağına ancak deneyimlenebileceğine ve bu keyifli keşif yolculuğunun bir ömür boyu devam edeceğine inanmaktadır.. Daha çok insanı içindeki iyileşmeyi, sevgiyi bekleyen yaralı çocukla buluşturmayı ve gerçek mutluluklarını yakalayabilmelerini sağlamak en büyük hedefidir. ''Yaşamın kaynağı sevgidir ve dünyayı ancak sevgi kurtaracaktır.'' sözü başlıca yaşam felsefesi olmuştur.

Yazarın çok satan kitabı 'Hayat Cesurlara Torpil Geçer' okurları tarafından da en çok sevilen, hayattaki en büyük kahramanın kendimiz olduğunu bize yansıtan bir kitap olmuştur.

Yayınevi: Destek Yayınları Stok Kodu: KBİDESTEK015
Yayınevi : Destek Yayınları Yazar : Bircan Yıldırım ISBN : 9786053118442Sayfa : 240 Basım Tarihi : Mayıs 2020 Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak...Hayır! Düzen bozulmadı, yeniden kuruldu... Yıkılan bir şey yok, değişen çok şey var sadece ve her değişim ürkütücü bir karmaşayla..
35,00TL
Yayınevi: Destek Yayınları Stok Kodu: KBİDESTEK013
Yayınevi : Destek Yayınları Yazar : Bircan Yıldırım ISBN : 9786053113959Sayfa : 256Basım Tarihi : 2020 Hayat sadece yola çıkmayı göze alanları kahramanlaştırır...Yıldırım aynı yere iki kere düşer mi?Düşer…İki kere de düşer, üç kere de.Yeter ki yağmurun altında durmaya cesaret et.Öfkey..
40,00TL
Yayınevi: Destek Yayınları Stok Kodu: KBİDESTEK016
Yayınevi : Destek Yayınları Yazar : Bircan Yıldırım ISBN : 9786254415715Sayfa : 272Basım Tarihi : Şubat 2022 Ruhun şarkı söylerse hayat seni mutlaka dansa kaldırır.*Bundan böyle kartlar yeniden dağıtılacak.Oyunun kuralı değişti.Sevebildiğin için sevileceksin, kaybetmekten korkmadığın ..
44,00TL
Yayınevi: Destek Yayınları Stok Kodu: KBİDESTEK014
Yayınevi : Destek Yayınları Yazar : Bircan Yıldırım ISBN : 9786053112129Sayfa : 208Basım Tarihi : Aradığını bulduğun yerdesin.O, diğerlerinde gördüğü iyiliğin, kötülüğün, güzelliğin, çirkinliğin, korkunun, sevginin, zenginliğin, fakirliğin bastırdığı bilincinin derinlerinden gelen ken..
35,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)