Menu
Sepetin

150 TL ve Üzeri Alışverişinizde Kargo Ücretsiz!

Ayşe Bilge Selçuk

Prof. Dr. Ayşe Bilge Selçuk lisans ve yüksek lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi‘nde, gelişimsel psikoloji alanındaki doktora eğitimini ise Melbourne Üniversitesi‘nde tamamladı. 2003 yılından bu yana Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü‘nde öğretim üyesi olan Selçuk, araştırmalarını direktörü olduğu Çocuk ve Aile Çalışmaları Laboratuvarı’nda yürütmektedir. Yayınlamış 1 kitap, 70 makale ve kitap bölümü, 80 gazete ve dergi yazısı, 200’ün üzerinde kongre bildirisi vardır.

İki çocuk annesi olan Ayşe Bilge Selçuk, akademik çalışmalarının yanı sıra Korto Psikoloji Nişantaşı Şubesinde Gelişim ve Ebeveyn Psikoloğu olarak  da çalışmaktadır. Ebeveynlere çocuk ve ergenlerle ilgili konularda (ebeveynlik, çocuk mizacı, ebeveyn-çocuk ilişkisi, çocuklarda sosyal ve duygusal gelişim) danışmanlık vermektedir.

Yayınevi: Epsilon Yayınevi Stok Kodu: KBİEPSİLON005
Yayınevi : Epsilon Yayınevi Yazar : Ayşe Bilge SelçukISBN : 9786254140594Sayfa : 240  Basım Tarihi : Aralık 2021 1.Baskı Hiç şüphesiz anne-babalar olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmek, çocuğumuzun gelişimini hakkıyla desteklemek isteriz. Ama bazen size de her şey biraz..
35,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)